Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

4 czerwca 2013

Bawełniana bransoleta na wyzwanie The Play Date Cafe #184


Dziś pokażę Wam 3-kolorową bransoletę. Użyłam w niej koloru fioletowego, różowego i koralowego. Bransoletę wykonałam na wyzwanie The Play Date Cafe. Co o niej myślicie? Podoba się Wam? Przepraszam za mój angielski, jeżeli znajdziesz błąd proszę napisz mi o tym w komentarzu.

Today I`m going to show you three colored bransolet. I used smoky plum, cherry blossom and lava. The bransolet is for The Play Date Cafe Challenge. What do you thnik about it? Do you like it?
Sorry for my english, if you find a mistake, please wrtite it in the comment.
4 komentarze:

  1. Lovely! These colors are so beautiful together in this way! I would love this piece of jewelry! Thanks for joining us this week for the Play Date Cafe challenge!

    OdpowiedzUsuń
  2. gorgeous bracelet! i think this may be one of my favorites! Thanks for joining us in the Play Date Cafe!
    -Rachel w k
    rwkrafts.com

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...