Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

8 kwietnia 2013

Wyniki łapania licznika 140,000Dobry wieczór wszystkim! Dzisiejszy post odnosić się będzie do wyników łapania licznika 140,000. Dostałam od Was 3 maile ze zrzutami. Pierwszy mail wysłała do mnie... 

Kamila z maila kamila_24@... !  Serdeczne gratulacje!

Niżej zamieszczam screena z mojej poczty.


i Kamili zrzut ekranu


Dwie pozostałe wiadomości otrzymałam od charmonia@... i xxanka93xx@... Niestety dotarły do mnie za późno. Nic straconego! Zapraszam na kolejne łapanie! 

Zapraszam do polubienia profilu Beretta-art na facebooku. Link do stronki po prawej stronie. Na profilu trwa rozdanie! Serdecznie na nie zapraszam i trzymam za Was kciuki! 

Pozdrawiam ;-)

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...