Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

10 listopada 2013

Minimalistyczna bransoletka

Bransoleta z woskowanego czarnego sznurka, co 6 węzeł zostawiłam większą pentelkę aby można było w nią wpiąć charmsy. Dodatkowo bransoletka idealnie wpasowuje się w temat kończącego się za kilkanaście godzin wyzwania ,,Minimalizm" organizowanego przez Kreatywny Kufer. 
Jest to pierwsza bransoletka jaką wykonałam na styczniowy XXI finał WOŚP. Odbędzie się on 12 stycznia 2014 roku. O szczegółach akcji można poczytać tu  i tu. Bransoletka będzie bazą do charmsów wykonanych z udziałem koloru czarnego. W najbliższych dniach pokażę Wam 3 pozostałe WOŚPowe bransoletki.  Już nie mogę doczekać się rozpoczęcia licytacji!

czarna bransoletka


2 komentarze:

  1. Dziękujemy za udział w wyzwaniu. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wasze wyzwania są najwspanialsze! Trzymam za Was kciuki dziewczyny! Oby tak dalej!

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...