Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

9 listopada 2013

Czerwona minimalistyczna kokardka

Bransoletę zrobiłam ze sznurka, którym chwaliłam się tu. Na środku zamontowałam kokardkę w kolorze srebrnym. Zapięcie jest makramowe - rozsuwane. Wszystkie wolne końce stopiłam zapalniczką aby supełki się nie rozwiązały. Na wolne końce sznurka nasunęłam malutkie koraliki. Bransoletkę zrobiłam na dwa wyzwania. Pierwsze z nich to ,,Minimalizm" organizowane przez Kreatywny Kufer, drugie to ,,Biżuteria" organizowane przez Pomorskie Craftuje. Trzymajcie za mnie kciuki!

ribon bracelet

Kliknięcie w poniższe obrazki otworzy stronki z wyzwaniami.

contest konkurs biżuteryjny

wyzwanie pomorskie craftuje

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego wszystkie tła na których jest zaprezentowana biżuteria na moim monitorze są białe a na blogu wyglądają na szare? Nie mam pojęcia jak tego uniknąć...

4 komentarze:

  1. Dziękujemy za udział w wyzwaniu. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wiesz,że mam do nich słabość ;) dziękuję za udział w wyzwaniu PC - Ki :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...