Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

13 września 2013

Zostałam gościnna projektantką w Art-Piaskownicy!

W pewien sierpniowy zimowy wieczór przeczytałam na stronie Art-Piaskownicy o naborze go grona gościnnych projektantek. Nie tracąc ani chwili zgłosiłam się. Szczęście chciało, że mój mail został zauważony przez Dziewczyny z AP i zostałam zaproszona do współtworzenia zabaw fotograficznych na blogu! Wyzwania fotograficzne pojawiać się będą zawsze 13 dnia każdego miesiąca a ja będę w nich uczestniczyć przez calutki rok - 12 zabaw! Temat pierwszego wrześniowego wyzwania fotograficznego to "Zdjęcie na płasko". Zdjęcia można zgłaszać do 12 października. Niżej moja interpretacja tematu. Oczywiście w wersji koralikowej! Przypominam o ankiecie w pasku bocznym bloga. Odpowiadać na zadane pytanie możecie jeszcze przez 6 dni.

Serdecznie zapraszam na wyzwanie!Jeżeli macie ochotę możecie mnie polubić na Facebooku lub śledzić za pomocą Bloglovin`.

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...