Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

1 listopada 2012

Czarno-biała bransoletka

Po miesięcznej przerwie wracam do blogowania! Miałam miesięczny zanik potrzeby koralikowania. W tym czasie nic nowego nie stworzyłam, wszystkie akcesoria przeleżały i tylko się kurzyły. Nie miałam ochoty nawet na nie spojrzeć. Mam nadzieję, że zła passa minęła. Z nowym zapałem chciałabym stworzyć coś nowego aby Wam wynagrodzić tę ciszę. 
W najbliższym czasie postaram się odpowiedzieć na wszystkie maile i dokończyć sprawy które wcześniej zaczęłam. Mam w planach candy, łapanie licznika nadal trwa, pokaże Wam także kilka nowych książek i pochwalę się tym co kupiłam. Trzymajcie za mnie kciuki ;-)

Na początek wyzwanie Kreatywnego Kura! Bransoletka czarno-biała z chińskimi znakami. 


7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...