Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

8 maja 2012

kolorowa bransoletka dla byka

Dziś po raz pierwszy na moim blogu mogłam gościć równocześnie 8 osób! Jeszcze nigdy mój licznik nie pokazał tak dużej dla mnie liczby. Dziękuję Wam bardzo że zaglądacie do mnie i pozostawiacie po sobie komentarze ;-)
Wstawiam zdjęcie bransoletki, którą zrobiłam na konkurs. Pech chciał, że nie zdążyłam jej wykończyć w terminie i zgłosić do zabawy. Baza jest drewniana, na wierzchu bawełniana nitka w kolorze zielonym, niebieskim, czerwonym i żółtym - jest to kolorystyka zodiakalnego byka.
bransoletka z muliny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...