Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

27 października 2013

Brązowa bransoletka z sercem

Bransoletka została wykonana z brązowego woskowanego sznurka. Na jej środku zostało umieszczone ręcznie robione miedziane serduszko. Wykonałam je z miedzianego drutu a miejsce łączenia zalutowałam cyną. Na wolnych końcach sznureczków zamontowałam zwoje miedzianego drutu. Rozmiar bransoletki jest uniwersalny.


Podczas tworzenia postu wyświetla mi się szare tło pod zdjęciami. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, w podglądzie pliku tło jest białe. Czy Wy też widzicie szare tło? Może wynika to z moich ustawień monitora? hmmm...

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...