Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

9 listopada 2012

Biorę udział w konkursie!


Znajomi i nie znajomi!
Biorę udział w konkursie na lajki. Do wygrania jest mega zestaw sznurków o których marzę. Jeżeli podoba się Wam mój sutaszowy wisior proszę kliknijcie: Lubię to! pod zdjęciem mojego wisiora (praca numer 24).
Lajkujcie i udostępniajcie! Z góry dziękuję za głosy!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=366501376773344&set=pb.144821065608044.-2207520000.1352487911&type=3&theater


Aby głos był widoczny, trzeba "otworzyć zdjęcie" i kliknąć "Lubię to!"
Konkurs kończy się 16.11.12 (piątek) o godz. 12:00. Do tego czasu można oddawać głosy!

Katarzyna

6 komentarzy:

  1. Ode mnie też poszedł głosik (w ostatniej chwili ;)). Może jeszcze zdążysz dodać prośbę na http://hellbuzz.pl/ i podbijesz sobie trochę głosów :) Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję wszystkim za głosy! Niestety nie zdobyłam wystarczającej liczby głosów na wygraną. Nie załapałam się też na wyróżnienie. Dlatego właśnie nie lubię konkursów na lajki. Nie jest to bowiem konkurs na najlepszą pracę ale na największą zdolność zmuszania znajomych do lajkowania zdjęcia, które nie musi im się nawet podobać...

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...