Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

28 maja 2012

Wyniki candy!

Dziękuję za tak liczny udział w mojej zabawie. Po spisaniu wszystkich, którzy spełnili wymagania zabawy, pocięciu losów...
i umieszczeniu ich w filiżance...
wylosowałam zwyciężczynię (nowa posiadaczkę pierwszej bransoletki) 
którą została...


Kolejna bransoletka 
trafia do:
Dasanda z bloga http://dasanda.blogspot.com/


Niespodziankowa nagroda pocieszenia jest już własnością:
Julia090401

Bardzo proszę zwycięzców o czekanie na wiadomości ode mnie w celu ustalenia adresów do wysyłki. Samodzielnie musi się do mnie jedynie zgłosić Julia gdyż nie zostawiła mi swojego maila.  Biżuterię wyślę do Was listem poleconym ekonomicznym.

Serdecznie dziękuję za zabawę i zapraszam na kolejne rozdanie.

3 komentarze:

  1. Dopiero teraz zauważyłam, że wygrałam nagrodę w Twoim Candy, bardzo Ci za to dziękuję i za całą zabawę. Ale sobie teraz humor poprawiła. I to jeszcze bransoletka w takich ładnych kolorach. Dziękuję bardzo jeszcze raz. teraz tylko pozostaje poczekać na emaila. :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo dziękuję bardzo! :)) Już wysyłam swój adres =)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bransoletki wysłałam już w waszym kierunku. Na miejscu powinny być za 3-4 dni.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...