Witam na moim blogu!

Jeżeli masz pomysł na biżuterie dla siebie - napisz do mnie. Postaram się zrobić coś szczególnie dla Ciebie...

Czekam na komentarze do moich postów ;) Cenię każdą uwagę i spostrzeżenie. Bardzo chętnie się wymienię, poszukuję koralików, minerałów, sznurków (sutaszowych, woskowanych, bawełnianych), łańcuszków, drutów (kolorowych, miedzianych), muliny, filcu,guzików, materiałowych tasiemek i wstążek oraz innych akcesoriów jubilerskich lub biżuterii, która Ci znudziła. Z wielką chęcią przygarnę materiały, które pozwolą mi zapoznać się z nowymi technikami biżuteryjnymi. Zapraszam do oglądania i obserwowania mojego bloga!

18 sierpnia 2013

Prezent od Needbead.pl!

Nie wiem czy zdążyliście już usłyszeć o cudownej nowinie koralikowej... Powstał nowy sklep z akcesoriami do wykonywania biżuterii! Nazywa się Needbead.pl i jest bezpośrednim importerem elementów biżuteryjnych z takich krajów jak: Czechy, Indie, USA, Chiny, Filipiny... Na razie znajdziemy tam podstawowy asortyment, który z każdym dniem jest sukcesywnie uzupełniany. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami możecie zostać fanami sklepu na facebooku. - klik!

Jak dowiedziałam się o sklepie? Dostałam maila z pytaniem o nawiązanie współpracy, która miała polegać na otrzymaniu od sklepu garstki akcesoriów do wypróbowania w mojej biżuterii. Wszystko co otrzymałam możecie obejrzeć poniżej. 

Jeżeli macie ochotę obejrzeć powyższe produkty w sklepie, sprawdzić ich ceny i rozmiary wystarczy kliknąć ich nazwę poniżej, wszystkie zostały podlinkowane. 
Od lewej strony: koraliki pomarańczowe, koraliki mleczne, koraliki szare, koraliki brązowe, zamszowy sznurek z brokatem, rozgwiazda, koniczyna, jaskółka, zarys serca, element modułowy, pełne serce, przekładki, kolce małe, kolce duże, serca w sercu, ster, konik morski.

 Tak wygląda paczuszka koralików od razu po wyjęciu z koperty.
Całość była zapakowana w bezpieczną kopertę bąbelkową z firmowym stempelkiem. Wysyłka oczywiście listem poleconym Aby koraliki nie zgubiły się w drodze do celu ;-)
Zapraszam na facebookowy profil sklepu, aktualnie odbywa się tam konkurs w którym można wygrać akcesoria biżuteryjne. klik

Niedługo pochwalę co udało mi się zrobić z otrzymanych akcesoriów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...